Who is online?  

We have 522 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

dialog 1    У кінці березня професорсько-викладацький склад кафедри соціальної політики  НПУ ім. М.П.Драгоманова долучився до знакової події у процесі становлення безбар’єрного простору в Україні – діалогової платформи «Розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами». Діалогова платформа – це інструмент, що об’єднує державну владу, громадськість, бізнес з єдиною метою – створити модель взаємодії, що забезпечить функціонування безбар’єрного простору для повноцінного щасливого дитинства дітей з особливими потребами.

  Експериментально,  подібна модель розробляється в м. Вишгород, за сприяння Дитячого Фонду Німеччини (ChildFund Deutschland) та Lipoid Stiftung, під патронатом голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка.

      Власне, з метою представлення перших здобутків у рамках проекту,  зібралися партнери та експерти проекту: координатор програм в Україні Дитячого Фонду Німеччини (ChildFund Deutschland) доктор Богдан Андрощук, директор МБФ «Жовто-Блакитні Крила» Людмила Чуркіна, завідувач кафедри соціальної політики НПУ  ім. М. Драгоманова, професор Алла Ярошенко, координатор програм ВБФ «Крона» Лариса Сідельнік, менеджер проектів  ГО «Відчуй» Марина Ярошук, досвідчені педагоги та фахівці.

dialog 2

   Конструктивних результатів вдалося досягти завдяки активному діалогу з представниками влади. Цей захід  став яскравим свідченням консорціуму влади та громадськості, коли важливі питання інклюзивного навчання, дозвілля та розвитку  дітей з особливими потребами вирішувались оперативно та професійно. Зокрема, активно обговорювались успіхи започаткованого спільного  проекту  «Розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами», що спрямований на сприяння професійній соціалізації дітей та молоді з особливими потребами шляхом навчання у професійних школах кондитерського мистецтва, кейтерингу та фуршетної справи, фотографії, ІТ-освіти, психології та мультиплікації. Партнерами проекту є лідери галузі, серед яких: DFC Французька кулінарна школа,  компанія SanWayCatering, ІТ-школа «SMART», мультиплікаційна студія «Волшебный фонарь», Арт-центр соціально-психологічної реабілітації «BARVA» Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

  Активне обговорення  стратегій, громадських ініціатив  та обмін досвідом у сфері надання соціальної допомоги дітям з особливими потребами у неформальній, робочій атмосфері став прикладом європейського формату міжсекторального партнерства заради сталого розвитку дітей та громади. На захід також були запрошені студенти 3-го та 4-го курсу спеціальності «Соціальне забезпечення», що працюють над тематикою курсових та дипломних робіт пов’язаних з питаннями надання соціальної підтримки дітей з особливими потребами. Всі інноваційні підходи та заходи ляжуть в основу написання кваліфікаційних робіт  й є прикладом взаємозалежності теорії та практики соціальної допомоги.

dialog 3

   Прикрасою заходу стала флористична  акція «Я дарую щастя», в ході якої учні  з особливими потребами створили гармонійні квіткові композиції та подарували їх своїм одноліткам з дитячого будинку «Любисток», черговий раз демонструючи дорослим, що особливі діти можуть дарувати особливе щастя, оповите  щирістю та чистотою душі.

Анастасія Ляднева,

           кафедра соціальної політики 

   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86