Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

kor ped 100 zast     7 листопада 2019 року відбувся ІІ З’їзд корекційних педагогів України «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України», присвячений 185-річчю Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та 100-річчю факультету спеціальної та інклюзивної освіти. Вітання університету і факультету, а також учасникам З’їзду надійшли як від українських колег, так і від міжнародних партнерів (Швеція, Молдова, Білорусь тощо).

kor ped 100 10

    У заході взяли участь понад 500 учасників і запрошених гостей з усієї країни. Окрім круглих столів, які сприяли обміну досвідом між фахівцями у галузі спеціальної та інклюзивної освіти, майстер-класів провідних науковців-практиків факультету та України, приємною несподіванкою для усіх учасників був прекрасний концерт, який подарували талановиті викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського (керівник – декан В. Федоришина).

kor ped 100 1

   Привітав факультет із ювілеєм та усіх учасників, що зібрались на захід, проректор з навчально-методичної роботи університету Роман Вернидуб. Він передав вітання від ректора та звернувся до колективу факультету зі словами: «Ви по праву можете пишатися славетними традиціями та віковою  історією вашого факультету, який з честю несе звання фундатора корекційної освіти України.

kor ped 100 2

kor ped 100 3

    За допомогою фахівців та  випускників дефектологічного факультету створені однойменні факультети у Слов'янському і Кам'янець-Подільському педагогічних інститутах, започаткована підготовка дефектологів в Луганську, Херсоні, Одесі та ін. містах. Науково-педагогічний склад факультету  розробив державні стандарти освіти для різних типів спеціальних шкіл, різнорівневі стандарти вищої освіти за спеціальністю «Дефектологія» за основними нозологіями — сурдопедагогіка, олігофренопедагогіка, логопедія, тифлопедагогіка.   

kor ped 100 4

   За 100-річну історію на факультеті підготовлено понад десять тисяч фахівців корекційної педагогіки, а це означає, що в країні немає жодного профільного навчального закладу, де б не працювали наші випускники.

kor ped 100 6

   Серед колишніх студентів факультету є відомі політичні і громадські діячі, діячі мистецтва, директори шкіл, заслужені вчителі України та ін. Особливою гордістю є випускники-дефектологи, які стали видатними вченими у галузі загальної і спеціальної педагогіки і психології: академіки АПН України Микола Ярмаченко, Віктор Синьов, Сергій Максименко, Віталій Бондар, Іван Бех, Володимир Бондар та ін. Важко перелічити всіх випускників, чиї блискучі праці увійшли до золотого фонду української корекційної педагогіки.

kor ped 100 9

   Особливої уваги заслуговують міжнародні програми факультету. Багаторічні творчі зв'язки з відомими закордонними закладами підготовки фахівців у галузі спеціальної педагогіки та психології Польщі, Нідерландів, Словенії, Німеччини, Білорусії, Молдови, Литви та інших країн не тільки надають нового імпульсу інноваційному розвиткові корекційної освіти, а й сприяють впровадженню світових освітніх стандартів, утвердженню авторитету факультету як справжнього центру сучасної науково-педагогічної думки».

kor ped 100 8

    На з'їзд завітала та привітала з ювілеєм колектив факультету представниця Міністерства освіти і науки України  -  директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Валентина Хіврич.

kor ped 100 7

     Вітаємо факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова із першим сторіччям. Низький вам уклін за вашу високогуманну і професійну роботу з підготовки тисяч і тисяч вчителів – корекційних педагогів, котрі щоденно віддають своїм вихованцям  щедрі серця та світлий розум. Міцного вам здоров'я, натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та нових звершень на освітянській ниві!

Пресслужба університету

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 253 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід