Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

melodija zast    6 листопада у Національній філармонії України відбувся щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова «Мелодія серця» (декан факультету та автор проєкту — Василь Федоришин).

    У фоє філармонії під музичний супровід шедеврів світової класики у виконанні студентів факультету можна було насолодитися ще й образотворчим мистецтвом, оглянувши картини студентів факультету педагогіки та психології, що створювало неперевершену атмосферу перед концертом.

 

melodija 1

melodija 2

melodija 3    Цього року концерт складався з двох відділів. Відкривав І відділ почесний гість заходу – Національний заслужений академічний український народний хор України і́мені Григорія Верьовки (генеральний директор та художній керівник якого – Зеновій Корінець).

melodija 7

melodija 8

    Родзинкою цієї частини стало виконання твору Антоніо Вівальді викладачем нашого факультету Ян Цзюнем на старовинному духовому музичному інструменті – дерев'яному гобої у супроводі камерного оркестру факультету під керівництвом Галини Савченко.

    У другому відділі концерту була представлена вперше в Києві симфонічна поема «Подвиг» композитора Станіслава Людкевича, який прожив понад 100 років.

    Поетичне слово з уст Героя України, професора Анатолія Паламаренка поєднало симфонічну музику із українськими піснями, які були представлені в оновленому аранжуванні для естрадно-симфонічного оркестру та прозвучали у виконанні професорів факультету мистецтв, солістів Національної опери України разом зі студентами-магістрами.

   Особливої привабливості вечору надало виконання скрипкового концерту П. І. Чайковського, який супроводжував почесний гість нашого заходу – Державний естрадно-симфонічний оркестр України, диригентом був Луїджі Гаджеро з Італії.

   Завершився захід грандіозним фінальним номером, під час якого було виконано пісню «Україна» Тараса Петриненка.

melodija 9

melodija 10

melodija 11

melodija 12

melodija 13

melodija 14

melodija 15

melodija 16

melodija 18

melodija 17

melodija 19

melodija 20

melodija 21

    Музика – мова інтернаціональна, і концерт ще раз у цьому переконав, адже зібрав на сцені представників різних країн – України, Китаю, Італії та США.

   «Мелодія серця» об’єднала усю родину драгоманівців напередодні святкування 185-річного ювілею університету разом з киянами та гостями столиці, подарувавши феєрію казкових емоцій та вражень.

melodija 4

melodija 5

melodija 6

Пресслужба університету

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 119 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід