Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

    novgorod zast7-8 листопада 2019 року делегація драгоманівців на чолі з деканом історичного факультету Тетяною Мелещенко працювала у місті Новгород-Сіверський Чернігівської області. За співпраці і підтримки мера міста  Олега Бондаренка та ректора університету академіка Віктора Андрущенка відбувся семінар-практикум «Вища школа – школам України. Актуальні проблеми сучасного освітнього простору: шляхи вирішення».

novgorod 1

      10 викладачів – фахівців з гуманітарних, суспільних, природничих наук надавали наукову та методичну підтримку вчителям та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста та району, а також працювали з учнівським і місцевим самоврядуванням.

   Майстер-клас з аналізу поезій сучасних авторів (за шкільною програмою), сучасних літературних угруповань, течій, стилів, аналізу нововведених для ЗНО творів проводила професор кафедри української літератури Інна Ліпницька. Професор кафедри української мови Наталія Гальона консультувала вчителів української мови з питань підготовки до ЗНО та написань власного висловлювання.

    Про розвиток навичок аудіювання, сприймання аудіотексту та використання аудіоматеріалів при підготовці до ЗНО розповіла доцент кафедри загального мовознавства і германістики Олена Машкіна.

novgorod 3

      Сучасний стан української хімічної термінології та особливості організації дослідницької роботи МАН розкрила доцент кафедри хімії Вікторія Богатиренко. Викладач кафедри біології Ірина Єжель говорила про організацію та проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в НПУ імені М.П. Драгоманова, організацію дослідницької роботи та профорієнтацію під час відвідування школярами гурткових занять в лабораторії мікробіології, біотехнології та ґрунтознавства.

novgorod 4

      З учителями початкової школи працювали доценти кафедри педагогіки та методики початкового навчання: Інна Янковська провела заняття з питань організації роботи з учнями в системі Daily 5 і Daily 3 (НУШ) та сучасних форм роботи з батьками в мовах НУШ; Ольга Лук’янченко надала методичні рекомендації щодо проведення уроків музичного мистецтва в системі інтегрованої освіти в початковій школі.

novgorod 5

     Розкрила особливості психологічного супроводу освітнього процесу та провела аналіз нормативно-правових документів з питань охорони дитинства та умови їх реалізації в навчальному закладі завідувачка кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії Світлана Ставицька.

novgorod 2

      У межах семінару декан історичного факультету Тетяна Мелещенко та доцент кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти Тамара Бакка провели тренінгове заняття з представниками учнівського самоврядування, на якому говорили про участь молоді у прийнятті рішень, визначали рівні участі, аналізували важливість командної роботи та можливі механізми її створення. Також вони провели заняття з медіаграмотності з місцевими депутатами.

novgorod 6

      Всі учасниці семінару були спікерами круглого столу з керівниками шкіл міста та району, їх заступниками з навчальної, виховної та методичної роботи та вчителями. Під час роботи піднімали актуальні питання модернізації сучасної освіти та підвищення кваліфікації працівників освіти. Наголос зробили на таких основних моментах, як компетентнісний, діяльнісний та загальношкільний підходи, загальнолюдські цінності, демократизація освітнього процесу та простору.

novgorod 7

      Подібні заходи мають неймовірний вплив і дають гарний результат. Вчителі відчувають підтримку, професійно зростають і надихаються спілкуванням з творцями сучасної шкільної освіти і науки, з авторами підручників. А викладачі закладів вищої освіти відшліфовують свою майстерність, визначають ключові моменти, на які варто звернути увагу при підготовці вчителів та проводять профорієнтацію.

      Найкращою оцінкою роботи є зворотній зв'язок від учителів, які дякували, аплодували, висловлювали захоплення, приємно було чути слова: чудово, професійно, феєрично, натхненно, корисно, продуктивно, вражаюче тощо. Звучали навіть такі сленгові слова, як круто, супер, бомба, вау, респект. Вогонь в очах та запрошення ще приїхати і готовність знову працювати – це свідчення того, що делеговані фахівці впоралися зі своєю місією! Саме така робота на місцях, у різних куточках країни є тим невеличким кроком, який складає великий шлях до освіченої нації.

novgorod 8

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 197 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід