Who is online?  

We have 149 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

На що перетворюється студенство?

  • Калинка
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #477 by Калинка
Нещодавно стала свідком(мало не учасником) обурливої, як на мене, події:angry: : одна з пар студентів 5-го курсу проходила на майданчику просто перед дверима туалету!..

Причиною стали загальновідома нестача аудиторій, а також надзвичайне прагнення магістрів до знань...:dry: А перевжна ж частина їх сплачує вісім тисяч гривень за навчання!

Чи можлива така ситуація в Оксворді чи, принаймні, в Могилянці? - Сумніваюсь:blush: Адже саме наші студенти відрізняються хворобливим потягом до самоприниження та рабською покорою. Прикро.:(

Коли ж драгомановці наважаться вимагати гідних звання національного університету умов для навчання? <br><br>Зміст поста відредагований: Калинка, у: 29.11.2007 19:19
Attachments:

Please Log in to join the conversation.

  • alexei_lya
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #478 by alexei_lya
Навіть і не знаю, що тут можна робити...
Є пари на яких можна сказати- ми не будемо в таких умовах вчитися, але викладач нічого не зробить, бо йому так само просто поставили в деканаті пари.
Причина в тому, що студентів с кожним роком все більше і більше, а аудиторій стільки ж. Обіцяють в найближчий час почати будувати новий корпус,але сумніваюсь, що він буде готовий скоро.
Можливо умови і не гідні, але дійсно студенти студенти йдуть на поступки і правильно, бо їм потрібні знання. Але в той же час, вести біля туалету- це вже дійсно неповага як до студентів, так і до викладача.:huh:

Please Log in to join the conversation.

  • Калинка
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #479 by Калинка
Тут якось говорилось про самоосвіту...Так от я не вважаю, що пари за таких умов хоч на крихту ефективніші, ніж вищезгадана самоосвіта.
Та справа навіть не в цьому, а в тому, що всі поводяться так, ніби це - нормальна ситуація. Таке собі \&quot;тихе болото\&quot;.
То, може не варто брати на себе нашому університету більше, ніж він здатен витримати?!!!

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #481 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic На що перетворюється студенство?
А-а-а. А я в цей час саме сидів у тому-таки туалеті, біля якого у вас була пара. То ви мене трохи розважили. Дякую)))
Ще рік тому я собі подумував, що пари можна проводити в туалеті, бо ж вони під час пар здебільше порожні. Дарма територія простоює. І виявляється, що мої фантазії уже й не такі вже й нереальні. Дійсність їх перевершила)))
Насправді в університетах не повинно бути туалетів ВЗАГАЛІ. Студент має вчитися допоти, допоки може терпіти. В цьому істинний дзен :laugh:

Please Log in to join the conversation.

  • Калинка
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #482 by Калинка
Тоді пропоную обладнати під аудиторії саме чоловічі туалети(вони таки точно простоюють порожніми за відсутністю потенційних користувачів)- компактненько, але зі смаком:P

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #486 by Логинъ
Щодо аудиторій, то, памятаю, у школі якось прямо в коридорі на підлозі сиділи. Це було ніби таке собі \&quot;покарання\&quot; за те, що ми зіпсували замок. Цікаво, як тепер Холодна Ю.В. (у ті вже далекі часи - Дишлюк) зі своїми студентами воює. Аристократка:)

Щодо \&quot;гідності\&quot;, \&quot;національного\&quot; університету, - банальності говорите.Скільки можна товкти воду в ступі? Штампи інтелігентської свідомості:laugh:

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.141 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86