Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

На базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся семінар для координаторів 30 опорних (пілотних) загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області, учасників Міжнародного проекту «INOVEST», які працюють  в умовах інклюзії. Основними завданнями семінару було  забезпечення науково-методичного супроводу впровадження інклюзивної освіти  в закладах освіти області.

Під час роботи семінару були розглянуті питання щодо:

- методології  проекту INOVEST у вітчизняному освітньому просторі;

- особливостей роботи з тестовими технологіями в рамках проекту;

- сучасних вимог до публікацій матеріалів проекту у міжнародних виданнях та надання методичних рекомендацій щодо публічних виступів.

В семінарі взяла участь доктор соціологічних наук, професор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Олена Дікова-Фаворська, яка ознайомила учасників проекту з інноваційними методиками супроводу інклюзивної освіти та презентувала посібник «Педагогічні інновації в інклюзивній освіті для вищих навчальних закладів». Спілкування  учасників семінару з членом проектної групи тривало в onlain-режимі через скайп-зв'язок.

Заступник директора ООІУВ Л.К. Задорожна акцентувала увагу на методології подальшого запровадження проекту «Педагогічні інновації в інклюзивній освіті».

Учасники проектної групи завідуючий кафедрою менеджменту і розвитку освіти В.С. Шупарський та методист з дистанційної освіти О.А. Шеффер ознайомили з інформаційно-комп’ютерними технологіями, які дають змогу покращити і полегшити процес навчання для дітей з особливими потребами. Учасники семінару на практиці переконались у високотехнічних можливостях технологічних лабораторій, які обладнані в ООІУВ в рамках проекту INOVEST. Особливу увагу звернено на програмно-методичне забезпечення інклюзивної освіти та організацію роботи з батьками дітей з особливими потребами.

З деякими особливостями навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми проблемами, методами роботи з батьками дітей з особливими потребами, програмно-методичним забезпеченням інклюзивної освіти учасників семінару ознайомили:

А.П. Шеффер, завідувач науково-методичної лабораторії соціального захисту дітей та корекційної освіти;

Т.І. Тулба, старший викладач кафедри менеджменту і розвитку освіти;

Ж.І. Романчак, методист науково-методичної лабораторії соціального захисту дітей та корекційної освіти.

Даний семінар – це ще один крок до реалізації прав дітей із особливими освітніми потребами, їх соціалізації та інтеграції у суспільство.

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід