Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

korporovich zast   10 жовтня 2019 року Драгоманівський університет прийняв у свою родину нового видатного вченого, доктора габілітованого, професора Ягеллонського університету (Польща) Лєшека Корпоровіча.

korporovich 1

   Мантію та диплом почесного доктора вченому вручив на урочистому засіданні Вченої ради університету ректор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор  Віктор Андрущенко.

korporovich 2

korporovich 2a

    Рішення Вченої ради виголосив проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб. Почесне звання було присуджено за  видатні наукові досягнення, значний особистий внесок у розвиток співробітництва між університетами та дорадчу діяльність у сфері вищої освіти.

korporovich 3

     Виступаючи з промовою, почесний доктор подякував колективу університету та висловив сподівання, що ця подія стане поштовхом для ще більш активної співпраці у майбутньому зі студентами та викладачами НПУ імені М.П. Драгоманова.

korporovich 4

    Привітав з новим званням польського професора член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор, декан факультету соціально-економічної освіти Володимир Євтух, побажавши сили, здоров’я та натхнення для майбутньої наукової співпраці.

korporovicH 5

    Привітання також надіслали Президент Соціологічної асоціації України, академік НАН України, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров та Почесний професор у галузі зв'язків з громадськістю (PR) та комунікації (Німеччина) Морітц Гунцінгер. Неймовірне музичне привітання для польського гостя підготував Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

korporovich 6

    Наприкінці засідання ректор університету Віктор Андрущенко зазначив, що двері Драгоманівського вишу будуть завжди відкриті для його почесного професора, а студенти завжди чекатимуть зустрічі, цікавої лекції чи семінару.

korporovich 7

korporovich 9

korporovich 8

korporovich 10

korporovich 11

korporovich 12

Пресслужба університету

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 328 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід