21 червня 2019 року студентський актив НПУ імені М.П. Драгоманова – представники профспілкової організації та Студентського парламенту – зустрілись з представниками університетського керівництва. Ректор університету Віктор Андрущенко, проректор з наукової роботи Григорій Торбін, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров, декан факультету політології та права Богдан Андрусишин, начальник Навчально-методичного управління Тарас Олефіренко, керівниця Центру молодіжної політики то соціальних комунікацій Таміла Новіцька, голова студентського профкому Станіслав Цибін та помічник ректора Павло Білоножко провели день відпочинку на базі «Берізка» спільно зі студентами.





У невимушеній атмосфері та у вигляді гри «питання-відповідь» відбулась щира і безпосередня бесіда щодо перспектив та розвитку університету, вирішення тих завдань, які потребують нагального розв’язку, та ті студентські проекти, для яких хотіли б отримати підтримку. Таке проведення часу дало можливість не просто краще зрозуміти один одного і налагодити контакти, але й побудувати план спільної роботи з організації подальшої діяльності у поліпшенні студентського життя. Свіже повітря, спортивні ігри у баскетбол та волейбол, прогулянки біля водойми, живе спілкування з друзями у теплому колі Драгоманівської родини – таким запам’ятається цей день для більшості студентів.





Прес-служба університету






































21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"!
Запрошуємо долучитися до конкурсу!
Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:


















