Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

IMG 6709Чи чули ви коли-небудь як співають наші викладачі? Ні, мова зараз йде не про лекції чи семінари, а про справжню сцену. А стало це можливим завдяки проекту «Педагогічні дуети», який був організований студентської радою Інституту філософської освіти, на честь 7-го дня народження Інституту.

Взяти участь у цьому заході могли викладачі та студенти із будь-якого Інституту Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. І, хоч свою ініціативу проявила невелика кількість учасників, та все ж це не завадило глядачам насолодитися чарівним співом студентсько-викладацьких пар. Свою співочу майстерність не побоялися продемонструвати Сергій Русаков, Ірина Савченко, Єгор Кучеренко, Олександр Козинець та Євгенія Більченко. Заспівати із улюбленими викладачами погодилися наші студенти – Тетяна Хомич, Євгенія Хміль, Світлана Біляєва, Наталія Ющенко, та Анна Яценко. Яскравим номером порадував глядачів і директор Інституту Іван Іванович Дробот, який разом із Іриною Зіновіївою акапельно виконав українську народну пісню «Ой, у вишневому саду…».

Та перш, ніж пари почали виходити на сцену, відкрити 7-ий день народження ІФОНу надали право по-справжньому народному і улюбленому для всіх студентів нашого вищу театру «Вавилон». Вони вкотре довели, що драгоманівців у велику й дружню родину об'єднає не лише жага знань, а й справжнє мистецтво.

IMG 6775 

Окрім того, для студентів Інституту філософської освіти це було свято подвійне. Адже кожного року в день народження їхнього факультету оголошується переможець конкурсу «Кращий студент». Цьогоріч, кращою серед кращих студенти обрали Ірину Чукань – студентку 3 курсу, активістку, голову студентського самоврядування гуртожитку № 5. Отримуючи нагороду від директора Інституту студентка не стримувала своїх емоцій та виглядала дуже щасливою.

Гумор, пісня, танець та гарний настрій у поєднанні зробили неймовірне свято. Прес-служба Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова приєднується до вітань та бажає ІФОНу й надалі рости, процвітати та виховувати хороших студентів.

Антон ЮРЧЕНКО

прес-служба університету

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 200 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід