Who is online?  

We have 175 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

alt     17-ого листопада 2010 року ми святкуємо  Міжнародний день студента. Цього дня відбулося вшанування загиблих і репресованих студентів. Місцем проведення вшанування обрано Посольство Чехії в Україні як символ студентських повстань проти окупантів у Празі 1939 року.

      Ініціатор акції - Студентська рада НПУ імені М.П. Драгоманова.


       Для тих, хто звик святкувати День студента у клубах і пабах, слід нагадати, що це свято встановлене на згадку про чеських студентів-патріотів, розстріляних гітлерівцями 17 листопада 1939 року. Тоді багато керівників Союзу студентів Чехословаччини були заарештовані німецько-фашистською окупаційною владою й розстріляні. Більше тисячі студентів і викладачів ВНЗ відправлені до концтаборів, а ВНЗ закриті.

Драгоманівські студенти зібрались біля центрального корпусу університету і дружньою громадою вирушили до посольства

alt

alt

 

 



     - Згадуючи сумні події цього дня, студенти НПУ імені Драгоманова вшанують пам'ять своїх "колег". Хочеться сподіватися, що студенти інших вузів також підтримають цю акцію, адже це день солідарності студентів ВНЗ всіх країн світу, - розповідає заступник голови Студентської ради НПУ імені Драгоманова Дмитро Стретович.

alt

alt

   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86