Who is online?  

We have 287 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

alt

Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко привітав із 60-річчям одну з найстаріших та найпотужніших громадських організацій України – Раду Миру.

Святкування річниці відбулося 24 жовтня 2011 р. в «Українському домі», де зібралися священнослужителі, представники закордонних посольств, провладних органів, бізнесу, освіти, медіа, щоб пошанувати велику місію Ради Миру – прагнення зберегти «живою» людську цивілізацію.

Викладачі і студенти-драгоманівці гідно відстоюють постулати гуманізму, міжнародної толерантності і взаємоповаги. Їх суспільні й наукові досягнення вже давно покорили світ, в який послідовники Михайла Драгоманова йдуть з відкритою душею та миролюбними намірами.

alt

Особливо приємно, що лідер вищої педагогічної освіти України тісно співпрацює з Українською Радою Миру – центром об’єднавчих altпріоритетів громадськості задля утвердження злагоди й духовного добробуту в нашій державі та за її межами, згуртування нації. Велике завдання виховання молоді в дусі миру, патріотизму, формування безконфліктної психології безперечно покладається на плечі вчителя, педагога, у підготовці якого Драгоманівському університету немає рівних.

Історія ж співпраці між вищим навчальним закладом і громадською організацією вимірюється не лише ліричними словами. Вже кілька років це підкріплюється конкретними справами міжнародного рівня, що мають інтегративне забарвлення. Завдяки блискучій особистості української культури, політики, громадського життя – сьогочасному Голові Ради Миру, всенародно обраному Першому Президенту України Леоніду Кравчуку та його неперевершеним проектам у різних країнах світу вдалося реалізувати культурно-мистецькі програми й ідеї. Науковці НПУ імені М. П. Драгоманова долучилися до видавництва першої цілісної книги про Тараса Шевченка в Греції грецькою мовою. Віктор Андрущенко блискуче презентував це видання в Афінах, що отримало високий суспільний резонанс.

У кількох словах ректор Драгоманівського університету розповів про цей проект й на святкуванні річниці Ради Миру та висловив бажання ще тіснішої співпраці з організацією.

Поряд з послами зарубіжних країн та високопосадовцями академік Андрущенко був удостоєний Почесної відзнаки Української Ради Миру «Ордену Миру» І ступеня за вагомий внесок у справу збереження справедливості, гуманізму, миру й злагоди у світі, високопрофесійну та самовіддану працю на благо Батьківщини й утвердження слави України на міжнародній арені.

Людмила КУХ,

прес-служба університету

   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86