17 лютого 2016 року Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2016 рік». З метою підтримки обдарованої молоді призначено 13 грантів Президента України для реалізації значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах у 2016 році. Серед володарів Гранту – молоді викладачі відділення соціальної роботи факультету соціально-психологічних наук та управління Мельниченко Леся та проектний консультант Ляднева Анастасія, що вибороли Грант для реалізації проекту «Арт-центр соціально-психологічної реабілітації дітей із зони АТО «BARVA».
Проект спрямований на вирішення проблем психологічного здоров’я дітей, що переміщені до м. Києва із зони АТО засобами арт-терапії та втілення такого досвіду у підготовку соціальних працівників, що наразі здобувають фах. Це дозволить на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей із зони АТО готувати все більше фахівців, адаптованих до роботи з наслідками війни. Проект починається вже 1 березня, отож запрошуємо всіх охочих долучитися до цікавої та актуальної новації.
Авторський колектив проекту висловлює щиру подяку ректору університету, доктору філософських наук, академіку Віктору Петровичу Андрущенко та заступнику декана факультету соціально-психологічних наук та управління, доктору філософських наук, професору Аллі Олександрівні Ярошенко за підтримку і сприяння у підготовці до конкурсу Грантів.
Вл. інф.








