Who is online?  

We have 60 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Рівень підготовки фахвців

  • Орлова
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #469 by Орлова
Replied by Орлова on topic Рівень підготовки фахвців
Логинъ писав(ла):

Які методики? Про що ви говорите? Інновації... Смішно:laugh: Інтуїція головне - лінгвістична, психологічна чутливість, а все інше вам додасться! Так шо не гоніть на викладачів, а дякуйте, що маєте свободи з надлишком. :woohoo:

Досконалі знання зі своєї дисципліни і методики її викладання без педагогічної і лінгвістичної інтуїції - ніщо

Педагогічна, психологічна, лінгвістична інтуїція без фахових знань - ніщо

Справжній фахівець повинен у собі це поєднувати .

Навчати - це мистецтво,у тебе цей дар або є або немає.Але знання новітніх методик робить це мистецтво більш досконалим,адже ти їх не механічно застосовуєш.


Із практики: Наприклад, інтерактивні методи навчання справді підвищують ефективність навчання, наскільки його урізноманітнюють, роблять динамічним, цікавим, сам отримуєш задоволення від своєї роботи.

Я глибоко переконана, що у провідному , (як ми себе називаєм) педагогічному закладі країни викладати методику на такому рівні... Студенти повинні здобувати знання самостійно, але їх потрібно хоча б націлити, назвати напрям, щоб не загубитися у океані знань із методик викладання, а також слід прямо на практичних заняттях апробовувати різні методики, нехай одногрупники на 10 хвилин стануть учнями, а потім ти сам. Повірте, це значно ефективніше, ніж переказувати зміст параграфа навіть найгеніальнішого підручника.
Особистий(суб\&quot;єктивний) погляд.[/size]<br><br>Зміст поста відредагований: Орлова, у: 26.11.2007 21:58

Please Log in to join the conversation.

  • студент
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #471 by студент
Replied by студент on topic Рівень підготовки фахвців
Особисто мене найбільше непокоять викладачі, які з'являються на пари непідготовлені, спішно дають якесь завдання, а потім всю пару доводиться про себе виправляти помилки в їхньому мовленні. (це я про пари іноземної мови). А ще дуже дратує ставлення як до малих дітей. Так і хочеться сказати: Панове викладачі, ми не в школі, ми дорослі!Самоосвіта самоосвітою, але хоча б не заважайте!

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #526 by Логинъ
Replied by Логинъ on topic Рівень підготовки фахвців
2 Орлова
Інтуїція, все-таки, не врождена якість, але формується (хай підсвідомо) на основі набутих знань. Саме це я мав на увазі. Мовляв, учітесь, читайте, а з методикою імпровізувати зможете. Особисто я не вірю в усі ці новації. Поки в класі буде по 25-30 чоловік - діла не буде (сорі за тавтологію). Краще прочитати твір Чехова \&quot;Скучная история (Из записок старого человека)\&quot;, ніж оволодіти \&quot;сучасною\&quot; методикою. Думаю, не варто згадувати, що все це також моє \&quot;лічне\&quot;.
P.S. Переказувати - то ще нічого, а от коли читають, не відриваючи очі...


А як щодо помилок в українському мовленні?:(<br><br>Зміст поста відредагований: Логинъ, у: 07.12.2007 18:28

Please Log in to join the conversation.

  • Орлова
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #530 by Орлова
Replied by Орлова on topic Рівень підготовки фахвців
Логинъ писав(ла):

2 Орлова
Особисто я не вірю в усі ці новації.

У які саме?
1.З якими Ви знайомі?
2. Які конкретно Ви використовували , впроваджували у навчальний процес, щоб переконатися у їхній неефективності?

Please Log in to join the conversation.

  • Орлова
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #534 by Орлова
Replied by Орлова on topic Рівень підготовки фахвців

Інтуїція, все-таки, не врождена якість, але формується (хай підсвідомо) на основі набутих знань.

ЗАПАТЕНТУЙТЕ ЦЮ ДУМКУ.

[/quote]А як щодо помилок в українському мовленні?[/quote]
Просто в точку!<br><br>Зміст поста відредагований: Орлова, у: 09.12.2007 00:03

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #539 by Логинъ
Replied by Логинъ on topic Рівень підготовки фахвців
2 Орлова
Думки, нажаль, не патентують:( А то я б з радістю...:blush:
&gt;Просто в точку!
А чому, вибачте, не в крапку?:ohmy:

Я ж про віру писав, а не про гнозис:P
З вказаною Вами метою не використовував (а тим більше не ВПРВАДЖУВАВ) жодних.
Поріг школи пересупав востаннє року Божого 2003-го:blush:

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86