Who is online?  

We have 104 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Викладацькі перли:-)

  • ksenia
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #376 by ksenia
Викладацькі перли:-) was created by ksenia
Пропоную скидати сюди \"перли\" викладачів і студентів, сказані на парах:-)

Перша колекція старанно записувалася і занотовувалася (блін, мало не фольклорна практика!) моєю одногрупницею п\"ять років - з першого курсу. зі згоди \"укладача\";) і з її особистими коментами й подаю. насолоджуйтеся!

Декан ф-ту укр.філології:

„Тяжелые физические работы, переходящие в оргию”.
„Приносила якийсь пасквіль в відє заявлєнія”.
«Это нам до осветительного прибора».
«Що це за особь така?»
«В понедельник учет, контроль и взвешивание».
«Студент на букву Лелюх».
«Дівчата іспити складуть, а мальчики и девочки – нет».
\"Сижу в окопе - губы крашу\" (це до тих представниць прекрасної статі, яких застукали з помадою в руках прямо під час пари - примітка моя).
До старости однієї з груп перед держ.іспитом:
- Ти оце яку мінеральну воду на столи екзаменаторам поставила?!
-К..К..Кхуяльник!
-Воно тобі самій в горло лізе??!!


Пилипенко:
„Однобока сторона” (Эвклид бы повесился…)

На парі з медицини:
„У хірурга був вибір: або піти в злочинці-садисти, або в хірурги”. (чистый реализм...)

Гальона:
„Кохання як філологічна наука” (блин, а мы что учили пять лет?! а-а-а! нас развели!)

Хтось із преподів з укр. літ-ри:
„Хто може зробити з людини людину, як воно народилось не людиною”. (среди нас зеленые человечки???)
„А скільки в нашій мові прекрасних слів, яких ми самі ще не знаємо!”. (ничего, в инете все придумают...)
„З усіх боків хлопчик”. (ну да, кохання – це ж филологическая наука...)


Політолог:
„Я ж не пугало роздягнуте, щоб всіх лякати”. (представляю себе картинку, гы-гы-гы)

Викладач зі стилістики:
„Велика Жовтнева Стилістична революція!”. (новейшая история!)

Право:
„...робочий час скорочується для вагітних жінок... є і такі”. (и это он в 100% женском коллективе рассказывал :-D)

Література:
„Володимир – це моє прізвище, Погребенник – ім'я”. (во плющит человека...)

Екологичка
„Там жили білки та інші види птахів” (вести зоологии...)
„Багато таких комах, як вони...” (о студентах, между прочим)
„А ось один із наших родичів – це верба” (куда только Дарвин смотрел...)
„Перекличка:
– 47 група?
– Есть!
– 48 група?
– Є!
– Нема! Ось тільки раз, два, три... десять осіб. А інших, мабуть, піймаємо”. (угу, сначала комах, потом и студентов...)


Викладачка української літератури (дякувати Богові, вже на заслуженому відпочинку):

„Крик пораненого зайця” (ноу коммент, все помнят душераздирающую сцену…)
„Закон терезів: добро-зло, гадюка-їжачок...” (почему-то мне вспоминаются признаки паралогического мышления при шизофрении)
„Горобчики-іноземці не приживаються” (их такие местные как этот оратор отпугивают...)
„А сучасні матері дітей б'ють, щоб вони ніж і ложку в різних руках тримали” (интересно, для какого блюда требуется нож и ложка???)
„Автор порівнює двоногих зайців з чотирилапими зайчиками” (ржунимагу, аффтар жжот)
\"Остап Вишня насправді був гінекологом і мав вправні руки. жінки його дуже любили\".
До студентки (ДІВЧИНИ):
-А ви вже пізнали радощі кохання?..
- Так...
- З хлопчиком чи дівчинкою?

Одна зі студенток на парі вище зазначеного викладача укр.літ. після кількох місяців напруженого навчання:
«Олесь був відмінником, але все одно вирішив намалювати дятла» (это уже и паралогикой не назовешь…)

Зміст поста відредагований: ksenia, у: 16.10.2007 16:05<br><br>Зміст поста відредагований: ksenia, у: 16.10.2007 16:15

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #378 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic Викладацькі перли:-)
КГ/АМ

Please Log in to join the conversation.

  • Орлова
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #483 by Орлова
Replied by Орлова on topic Викладацькі перли:-)
Я особисто не можу забути, як ми здавали педагогіку на 2 курсі у Шпака О.Т. Перед іспитом він всім сказав з\&quot;явитися у національних українських косюмах. Попередив, щоб на іспит дівчата не приходили із синцями під очима, а лягали раніше спати, щоб взяли із собою туфлі(бо це зимова сесія була), зробили зачіски і манікюр.
А потім Шпак перед іспитом сказав, щоб ми йому заколядували.:huh: Деякі люди не витримали знущання. Але більшість заради оцінки вирішила діяти.
Заходить староста до аудиторії і каже до Шпака:\&quot; Пане-господарю, дозвольте заколядувати\&quot;
ВІН:\&quot;заходьте, вся група\&quot;
Звучить колядка.
Після цього починається іспит нарешті

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #493 by Логинъ
Replied by Логинъ on topic Викладацькі перли:-)
А байку Шпака про Сашу Чопіка чули? І це його характерне прощання: \&quot;Щастя! Здоровя!\&quot;, манера a la patetique:laugh:

Please Log in to join the conversation.

  • ksenia
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #501 by ksenia
Replied by ksenia on topic Викладацькі перли:-)
У продовження \&quot;Шпакової\&quot; теми:-)

Ми починали не з колядки, а з гімну України:laugh:
Здається, ще й вареники якісь йому варили, аби все було чікі-піки:sick:

А це його славнозвісне: \&quot;Беремо червоного олівця і на полях великими літерами пишемо: Я - ВЧИТЕЛЬКА!!!\&quot;

А ще - \&quot;Хто запише всі 278 моїх крилатих висловів, які я повторюю на парах педагогіки, на іспиті отримає \&quot;5\&quot; автоматом!\&quot; (не ведіться - не допомагає:laugh: )

Або: \&quot;У мене - фотографічна пам\&quot;ять! От ВИ! (тик пальцем на будь-якого щасливця з-поміж студентської братії). Ви не були на моїй лекції з педагогіки 29 вересня і 3 грудня!!! (можете навіть не намагатися заперечити - не допоможе:laugh: Але візьміть календар і переконайтеся, що дати, які він назвав, найчастіше припадають на суботу чи неділю:laugh: :laugh: )

Please Log in to join the conversation.

  • Орлова
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #504 by Орлова
Replied by Орлова on topic Викладацькі перли:-)
ksenia wrote:



Або: \&quot;У мене - фотографічна пам\&quot;ять! От ВИ! (тик пальцем на будь-якого щасливця з-поміж студентської братії). Ви не були на моїй лекції з педагогіки 29 вересня і 3 грудня!!! (можете навіть не намагатися заперечити - не допоможе:laugh: Але візьміть календар і переконайтеся, що дати, які він назвав, найчастіше припадають на суботу чи неділю:laugh: :laugh: )

Мені Шпак це сказав на екзамені, хоч жодної пари не пропустила за 2 !!! семестри(ой зря!!:S )
і знизив на бал оцінку. Прекрасний жарт, прекрасне почуття гумору. не НПУ, а \&quot;Веселка\&quot;, чесне слово.

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86