Who is online?  

We have 137 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

как бомбонуть сервер ваш?

  • ZALUPAVASCHENKO
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #304 by ZALUPAVASCHENKO
как бомбонуть сервер ваш? was created by ZALUPAVASCHENKO
Введите имя домена или IP адрес: Информация по домену www.npu.edu.ua:Source: whois.net.uaIP адрес: 213.169.81.99 Location: Karre LTD - Украина, КиевServer type: Apache/2.2.3 (FreeBSD) mod_ssl/2.2.3 OpenSSL/0.9.7e-p1 DAV/2 PHP/5.1.6 with Suhosin-Patch (Speed: 0.25)Version: PHP/5.1.6Website Title: Національний педагогічний університет імені М.П. ДрагомановаDNS сервера: ns.npu.edu.ua ns.uran.net.uaDNS admin: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Servers: npu.edu.ua mail.npu.edu.uaТе, кто посещают этот сайт, так же посещают: o www.icmre.kiev.uao www.eufimb.edu.uao www.dasoa.edu.uao www.amu.kiev.uao www.academy.kiev.uao www.aau.edu.uao users.iptelecom.net.ua/~ummao users.adamant.net/~infocentero knlu.mail333.como iuf.ntu-kpi.kiev.uaYandex тИЦ - 110 Тема: Педагогические вузы
Регион: Киев
Источник: Официальный
Сектор: Государственные

PageRank - 5 Whois record for npu.edu.ua domain: npu.edu.ua remark: National Pedagogical University admin-c: SMY-UANIC tech-c: VMF-UANIC nserver: ns.npu.edu.ua nserver: ns.uran.net.ua changed: UARR168-UANIC 20070427175831 source: UANIC nserver: ns.npu.edu.ua ip-addr: 213.169.81.99 nic-handle: SMY-UANIC person: Сергій Микитович Яшанов address: 155, Пирогова, 9 address: 01601 Київська Шевченківський КИЇВ address: UA phone: +380 (44) 239-30-05 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mnt-by: NONE changed: SMY-UANIC 20070425125949 source: UANIC nic-handle: VMF-UANIC person: Василь Михайлович Франчук address: 221, Пирогова, 9 address: 01601 Київська Шевченківський КИЇВ address: UA phone: +380 (44) 239-30-05 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mnt-by: NONE changed: VMF-UANIC 20070425130417 source: UANIC


213.169.81.96 - 213.169.81.127 npu

Please Log in to join the conversation.

  • ImMmI
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #307 by ImMmI
Ты хто такой???

Please Log in to join the conversation.

  • Moder_idn
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #309 by Moder_idn
Replied by Moder_idn on topic как бомбонуть сервер ваш?
Я бачу що деякі студенти, напевно з фіз.-мату, вже навчилися користуватися серверами Whois. Ура!!!! Хоч щось навчилися! B) Тепер залишилось тільки розібратися що це за дані взагалі і для чого вони потрібні? Автор напевне не розуміє і третини параметрів що написав. Вирішив тут зарисуватися перед користувачами! :laugh: Напевно це йому вдалося. :laugh:
Відповім на сакраментальний вопрос користувача \"как бомбонуть сервер ваш?\".
Сервер знаходиться біля мого робочого місця, тому бомбонуть можу його тільки я, ну і ще одна людина, за що одразу получимо по шапці. А якщо \"бомбить\" через Інтернет то МОЖЕ ХТОСЬ, ДЕСЬ, КОЛИСЬ, (Я В ЦЕ НЕ ВІРЮ!!! :blink: ) читав про мережеві операційні Unix-подібні системи, і зокрема про FreeBSD, той мабуть дочитав до того моменту в якому написано, що це одна з найзахищеніших серверних систем на даний час!
Так що \"бомбить\" можете йти десь в друге місце в неті, вибір великий!

P.S. Стосовно ніку користувача. Ващенко звичайно не подарунок для студентів, в мене теж з нею були деякі проблеми, але все ж, змініть його!

Please Log in to join the conversation.

  • Moder_idn
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #310 by Moder_idn
Replied by Moder_idn on topic как бомбонуть сервер ваш?
Я бачу що деякі студенти, напевно з фіз.-мату, вже навчилися користуватися серверами Whois. Ура!!!! Хоч щось навчилися! B) Тепер залишилось тільки розібратися що це за дані взагалі і для чого вони потрібні? Автор напевне не розуміє і третини параметрів що написав. Вирішив тут зарисуватися перед користувачами! :laugh: Напевно це йому вдалося. :laugh:
Відповім на сакраментальний вопрос користувача \"как бомбонуть сервер ваш?\".
Сервер знаходиться біля мого робочого місця, тому бомбонуть можу його тільки я, ну і ще одна людина, за що одразу получимо по шапці. А якщо \"бомбить\" через Інтернет то МОЖЕ ХТОСЬ, ДЕСЬ, КОЛИСЬ, (Я В ЦЕ НЕ ВІРЮ!!! :blink: ) читав про мережеві операційні Unix-подібні системи, і зокрема про FreeBSD, той мабуть дочитав до того моменту в якому написано, що це одна з найзахищеніших серверних систем на даний час!
Так що \"бомбить\" можете йти десь в друге місце в неті, вибір великий!

P.S. Стосовно ніку користувача. Ващенко звичайно не подарунок для студентів, в мене теж з нею були деякі проблеми, але все ж, змініть його!

Please Log in to join the conversation.

  • ImMmI
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #317 by ImMmI
Я понял!!!ZAL...NKO - Это Франчук, он над всеми прикалываетца!!!!:lol:

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #318 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic как бомбонуть сервер ваш?
Шкода тільки, що зникли цікаві теми нашого форуму. Чи ж назавжди??? :(

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.201 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86