Потрібна допомога !!!
- Чача
- Topic Author
- Visitor
-
15 years 3 weeks ago #1272
by Чача
Потрібна допомога !!! was created by Чача
Шановні відвідувачі форуму потрібна ваша допомога. Від навчального закладу в якому я навчаюся будуть розсилатися рекомендаційні листи, мене цікавить на яку саме адресу потрібно відправляти їх: на адресу основного відділу на Пирогова чи на адресу потрібного мені інституту( правознавства ), або можливо на адресу приймальної комісії ? Зарання дякую за допомогу.
Please Log in to join the conversation.
Time to create page: 1.431 seconds








