Who is online?  

We have 477 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Портал НПУ Драгоманова стає гіршим! І це факт.

  • Самі знаєте хто
  • Visitor
  • Visitor
16 years 3 months ago #688 by Самі знаєте хто
Щось я не зрозумів логіки між апеляцією до адмінстратора і деякими користувачами... :dry:

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 3 months ago #689 by Логинъ
На який йух здався тобі цей портал з усіма його технологіями? Невже праздный інтерес?

Please Log in to join the conversation.

  • Shtefan
  • Visitor
  • Visitor
16 years 3 months ago #691 by Shtefan
Самі знаєте хто писав(ла):

Щось я не зрозумів логіки між апеляцією до адмінстратора і деякими користувачами... :dry:


\"Апеляцією до Адміністратора\" - сильно сказано...
ЗІ: Не потрібно багато логіки, щоб зрозуміти моє попереднє повідомлення. А паралелі навести можна ;)

Please Log in to join the conversation.

  • Shtefan
  • Visitor
  • Visitor
16 years 3 months ago #692 by Shtefan
Логинъ писав(ла):

На який хуй здався тобі цей портал з усіма його технологіями? Невже праздный інтерес?


Мені не потрібен портал...Хочеться щоб мене, простого смертного, просвітили, хто його зробив і як...

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 3 months ago #693 by Логинъ
Shtefan wrote:

Логинъ писав(ла):

На який хуй здався тобі цей портал з усіма його технологіями? Невже праздный інтерес?


Мені не потрібен портал...Хочеться щоб мене, простого смертного, просвітили, хто його зробив і як...


Навіщо тобі щось знати про те, що тобі непотрібно? Який сенс?

Please Log in to join the conversation.

  • Shtefan
  • Visitor
  • Visitor
16 years 3 months ago #694 by Shtefan
Логинъ писав(ла):

Shtefan wrote:

Логинъ писав(ла):

На який хуй здався тобі цей портал з усіма його технологіями? Невже праздный інтерес?


Мені не потрібен портал...Хочеться щоб мене, простого смертного, просвітили, хто його зробив і як...


Навіщо тобі щось знати про те, що тобі непотрібно? Який сенс?



На всю критику від користувачів, в сторону порталу... чутно лише одну відповідь...- А ви зробіть таке ж... (Дивіться початок теми)... і не в Word`i a в Dreamweaver`i... Так я хочу спитати... у того, хто це писав... Хіба портал Драгоманова зроблений на Dreamweaver`i???? - я знаю, що НІ!!!!!!!!! Я хочу спитати хто робив портал Драгоманова і в якому програмному середовищі....
Якщо не вмієте, не беріться... (встановити такий портал зможе кожен користувач з середніми знаннями компютера). А наповнити інформацією, так це взагалі смішно. Де ви бачите корисну інформацію на цьому порталі... кому він такий потрібен. Дирекції???? А ті хто захищає портал від жорсткої критики, це невдахи які не досягнуть в своєму житті нічого, тому що не самовдосконалюються. - ви крім цього сайту нічого в інтернеті не бачили... навіщо інтернет??? - Щоб навчатися... звичайно, а не дивитися на це посміховисько і лише констатувати файт що в НПУ є ~20 порталів///
Спочатку один ,нормальний, зробіть...

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.535 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86