Who is online?  

We have 167 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Робота для драгоманівців. Відео

  • ksenia
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #366 by ksenia
Шановний \"самі знаєте хто\",

А до чого тут харизма? якщо вчитель не має цієї харизми, його, значить, можна тупо опускати нижче плінтуса?

Якби на роботу до шкіл брали лише чуваків з харизмою, там не було б і десятої частини тих, хто наразі ще тримається. Бути харизматичною людиною - ще не означає справді грунтовно викладати свій предмет та мати авторитет такого рівня, який би дозволяв \"тримати\" клас за будь-якої ситуації. у школах купа вчителів та вчительок, які не мають, як Ви кажете, харизми, але яких поважають - за вміння дати справді якісні знання, за суто людські якості і т.д.

Стосовно пед.майстерності - мова не про те, допомогла вона мені чи ні, бо я зараз працюю зовсім у іншій сфері. а про те, що установки, які дають на парах драгоманівцям (типу \"плекати пагони добра у дитячих серцях\") відірвані від реалій сучасної школи. мені тисячу разів розказували на парах, що я НЕ маю права робити, аби не образити гідність учня. а от що я МАЮ ПРАВО робити, аби за потреби захистити власну гідність, - жодного. адже з учнівського боку ситуація вирішується просто: включив мобілку - і черговий ролик про те, як тиран Іван Іванович замахується на беззахисного Петрика книжкою - на всіх телеканалах.

і ще одне. безперечна вина вчителя з відеоролику - у тому, що він в принципі допустив таку ситуацію. проте чи мають право ці малолітні вилупки (яким би той вчитель не був - з харизмою чи без, з авторитетом чи без нього) ТАК вирішувати свої з ним проблеми?..

Зміст поста відредагований: ksenia, у: 11.10.2007 18:42<br><br>Зміст поста відредагований: ksenia, у: 11.10.2007 20:02

Please Log in to join the conversation.

  • ksenia
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #367 by ksenia
<br><br>Зміст поста відредагований: ksenia, у: 11.10.2007 18:29

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #368 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic Робота для драгоманівців. Відео
Ксеніє!
Ви от самі подивіться: працюєте ж іншій сфері, тобто благополучно уникнули школи, і тепер, мужньо відсиджуючись у тилах, намагаєтесь давати поради, безсенсові поради. Вчитель повинен бути мотивованим, а в університетах не мотивують, на жаль, поки що.
І не обов'язково одразу бити, як це робить ваш Іван Іванович. Є низка способів психологічного, маніпулятивного впливу, прихованого гіпнозу, технік навіювання. Але студенти (більшість) навіть не здогадуються про їх існування.

Please Log in to join the conversation.

  • Moder_idn
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #369 by Moder_idn
Студенти стоять в черзі за дипломом! Ви стояли коли небуть в якісь черзі? Про що люди говорять стоячи в черзі? Про які якості може бути мова?
Я звичайно не захищаю адміністрацію університету але ж студенти поводять себе аж занадто пасивно в плані студентського самоврядуваняя.<br><br>Зміст поста відредагований: Moder_idn, у: 12.10.2007 17:31

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #370 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic Робота для драгоманівців. Відео
Moder_idn писав(ла):

Я звичайно не захищаю адміністрацію університету але ж студенти поводять себе аж занадто пасивно в плані студентського самоврядуваняя.&lt;br&gt;&lt;br&gt;


Студентське самоврядування - це симуляція. Необхідні студентські страйккоми! :laugh:

Please Log in to join the conversation.

  • ImMmI
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #371 by ImMmI
Ще було б не погано мати студентські бухкоми, куркоми, забейкоми і пропасуйкоми!!!:laugh:<br><br>Зміст поста відредагований: ImMmI, у: 15.10.2007 13:35

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.399 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86