Who is online?  

We have 159 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Робота для драгоманівців. Відео

  • ksenia
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #372 by ksenia
Самі знаєте хто писав(ла):

Ксеніє!
Ви от самі подивіться: працюєте ж іншій сфері, тобто благополучно уникнули школи, і тепер, мужньо відсиджуючись у тилах, намагаєтесь давати поради, безсенсові поради. Вчитель повинен бути мотивованим, а в університетах не мотивують, на жаль, поки що.
І не обов'язково одразу бити, як це робить ваш Іван Іванович. Є низка способів психологічного, маніпулятивного впливу, прихованого гіпнозу, технік навіювання. Але студенти (більшість) навіть не здогадуються про їх існування.



Перше. нікому ніяких порад я не давала - уважніше читайте пости. а висловлювати свою думку на форумах - так на те форуми й створені, чи не так?
Друге. До того, про що я говорила в цій темі від першого свого посту, Ви, дякувати Богу, теж нарешті дійшли: наш універ, можливо, дає багато справді корисних знань, але він не націлює на РЕАЛЬНУ ситуацію в наших школах, на специфічні особливості СУЧАСНИХ учнів. Стосовно Вашої тиради про \"способи психологічного маніпулятивного впливу\" - так, в нашому універі справді можна навчитися писати розумними підручниковими реченнями. а реально застосовувати на практиці ці методики Вас навчили? Мене, наприклад, ні, хоча психологія й була моєю другою спеціальністю.
третє. Я зараз, на щастя, дуже далека від того, аби вважати школу \"полем бою\" (якщо виходити з того, що я, як Ви написали, працюю \"в тилу\") так само, як і місцем, якого треба \"благополучно уникати\". Якщо Ви так ставитеся до роботи в школі - навіщо так себе мучити?
Так, я не працюю в школі зараз, хоча й маю кілька років досвіду, який цілком можна назвати педагогічним. І я рада, що маю такий досвід - він дав зрозуміти мені, чого я справді хочу від життя і ким себе бачу. Зараз я кримінальний журналіст. Тил?:-) Як скажете. Нехай Вам щастить на \"передовій\". А я зі свого боку цю дискусію закінчую.

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #374 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic Робота для драгоманівців. Відео
Не хочу навіть витрачати фосфор, робити мозкове зусилля, щоби заперечувати цей ваш \"брєд з помиями\".
Нудить.
ksenia, вбий себе відром.

Please Log in to join the conversation.

  • ksenia
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #375 by ksenia
Сонечко, витрачати фосфор ні в якому разі не треба!
бо, судячи з останнього речення, його в тебе й так небагато.

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #377 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic Робота для драгоманівців. Відео
А ти діагноз не став - не лікар нах!
Вчи албанську мову!

Please Log in to join the conversation.

  • ImMmI
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #381 by ImMmI
Всеодно я самий розумний!!!!;) А всі інші дурні!!!:woohoo:

Please Log in to join the conversation.

  • waxlthegreat
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #382 by waxlthegreat
Самі знаєте хто wrote:

А ти діагноз не став - не лікар нах!
Вчи албанську мову!


Жжошь

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.271 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86