Who is online?  

We have 197 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Контра-Донченко

  • Самі знаєте хто
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #348 by Самі знаєте хто
Контра-Донченко was created by Самі знаєте хто
28 вересня року 2007 пані Донченко (невизнана завідувачка кафедри методики викладання української мови і літератури в екзилі) на лекції у 4 курсу Інституту української філології зробила заяву, що теперішні лаборанти (бидло-обслуговуючий персонал кафедри) її не вдовольняє ще більше, ніж їх попередники.
Крім того, шкодувала про те, що витурила з тепленького місця таких відповідальних і творчих людей як Світлана Галушко та Євген Плясецький.
Атмосфера напружена, мають з'явитись нові жертви режиму докторки якихось там наук.
Інформація від Центру репресованих і покараних на горло НПУ імені М.П. Драгоманова. (нині природа оманлива).

Please Log in to join the conversation.

  • ImMmI
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #349 by ImMmI
Replied by ImMmI on topic Контра-Донченко
Такі новини мені подобаються!!!

Please Log in to join the conversation.

  • Самі знаєте хто
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #354 by Самі знаєте хто
Replied by Самі знаєте хто on topic Контра-Донченко
Шкода, що тему перемістили. Це ж все таки ПОДІЯ.))
Надалі я буду подавати новини. Буду позаштаним кореспондентом.)

Please Log in to join the conversation.

  • ksenia
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #362 by ksenia
Replied by ksenia on topic Контра-Донченко
Я переконана, що Світлана Галушко і Євген Плясецький у їхньому віці знайдуть собі більш привабливе заняття, аніж мити чашки за \"докторами якихось там наук\" навіть якщо це неодмінна умова для \"молодого паросля\":-) стати кандидатом наук в неоглядному майбутньому.

- Однокурсниця Світлани Галушко -

Тепер до студентів.
Люди, драгоманівці, не дозволяйте себе принижувати! Будь-кому - навіть \"докторові якихось там наук\" з п\"ятьма зірками в лобі. Хибна думка - студент не може нічого вдіяти. Один студент, можливо, й ні. але група, КУРС!..
Зараз дуже неприємно згадувати деяких викладачів. бридко від того, що ще кілька років тому вважала оцінки самоціллю. \"внімала гоніву\" окремих проФФесорів, бо оцінка - все!:-)
зараз думаю про другу вищу освіту і з полегшенням розумію, наскільки мало для мене тепер значить схвалення викладача. головне - власна гідність, самоповага і РЕАЛЬНІ ПРАКТИЧНІ знання, потрібність яких я сама для себе визначаю.

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86