Who is online?  

We have 120 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Расизм в НПУ: за і проти

  • Калинка
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #583 by Калинка
Replied by Калинка on topic Расизм в НПУ: за і проти
\"Вам не здається, що таке тотальне людинолюбство і всепрощення принижує саму людину? \"Я, мовляв, такий слабкий і недосконалий то буду і до інших поблажливо ставитися\".
Людинолюбство і поблажливість речі різні - прошу не плутати! Любити ніколи не означало принижуватись!
Щось вас, пане, на словоблудство потягнуло...<br><br>Зміст поста відредагований: Калинка, у: 18.12.2007 17:59

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #584 by Логинъ
Replied by Логинъ on topic Расизм в НПУ: за і проти
Шановна, ви Ніцше читали? Його критику християнської \&quot;любові\&quot;? Саме про це річ. Складова частина цієї любові і є поблажливість. Починаючи від блудниці, і закінчуючи отими дурнями, що поснули у Гефсиманському саду.

Словоблудство це тому, що \&quot;многа букаф\&quot;?:laugh: Обгрунтуйте!

Старословянзми все-таки краще відтворювати буквально, а не перекладати. Навіщо ж знебарвлювати такий чудовий пласт лексики! Це моє IMHO:blush: (\&quot;словблудіє\&quot;)<br><br>Зміст поста відредагований: Логинъ, у: 18.12.2007 18:11

Please Log in to join the conversation.

  • Калинка
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #588 by Калинка
Replied by Калинка on topic Расизм в НПУ: за і проти
Словоблудство, тому що віднесло вас далеко. Якщо пригадуєте говорилось про негра-вчителя у школі...Про любов. Таку собі \&quot;звичайну\&quot;. Куди там малим думати про ніцшеанську чи християнську любов, їм відчуття ближчі, емоції...Певно, далекі ви від цього. Вилазьте з Ніцше - люди навколо.

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #590 by Логинъ
Replied by Логинъ on topic Расизм в НПУ: за і проти
Тоді зрозуміло! :) А то я грішним умішком подумав був, що Ви у підміні понять мене звинувачуєте! А що віднесло далеко:blush: Є таке... Ну а що робити? Нічого ж не існує поза контекстом, от і узагальнюю, як умію. Да і ми ж не діти в школі;)

Від життя і людей - далекий, але так вже склалася доля. Вилазити \&quot;нє намерен!\&quot;
Поки не вмру, не перестану гратися у декаденство!Бо ж все що навколо - нудна буденність! :(

Please Log in to join the conversation.

  • wasp
  • Visitor
  • Visitor
14 years 10 months ago #1018 by wasp
сколько учусь-не видел агрессии в сторону иностранцев...

Please Log in to join the conversation.

  • Гость
  • Visitor
  • Visitor
14 years 6 months ago #1114 by Гость
Replied by Гость on topic Расизм в НПУ: за і проти
Неужели вы считаете,что человек-БЫДЛО пусть даже БЕЛЫЙ,УКРАИНЕЦ,СЛАВЯНИН,называйте как хотите! Более достойный учиться,жить,есть нашу еду,дышать нашим воздухом)) чем Хороший-человек НЕГР???:cheer: Конечно они по своей природе ленивые,наглые,завистливые и тд. Я хочу сказать,что не нужно быть слишком радикальными!:)

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 1.327 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86