pc nr

Шановні співробітники
НПУ імені М.П. Драгоманова!
Запрошуємо Вас разом з дітьми на НОВОРІЧНЕ СВЯТО.
Яке відбудеться 26 грудня 2017 року о 14.00
в актовій залі (2 поверх)
за адресою м. Київ, вул. Тургенівська, 8/14

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Миру і здоров'я у Ваших родинах! Нехай щастить!

nr2017Шановні співробітники

НПУ імені М.П. Драгоманова!
Запрошуємо Вас разом з дітьми на
НОВОРІЧНИЙ РАНОК.
Який відбудеться 27 грудня 2016 року о 1400
в актовій залі (2 поверх)
за адресою м. Київ, вул. Тургенівська, 8/14
Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай щастить!

Шановні викладачі та співробітники!

Запрошуємо  Вас взяти участь у Всеукраїнському марші протесті і пікетуванні Верховної Ради України у зв'язку з шоковим підвищенням  ціни і тарифів на житлово-комунальні послуги. Збір учасників акції 06 липня 2016 року (середа) о 8:00 біля пам'ятника М. Грушевському. (Будинок вчителя, вул. Володимирська 57).

23 грудня 2014 року о 14 годині в актовій залі центрального корпусу відбудеться звітно-виборна профспілкова конференція.

Порядок денний:

1. Звіт про роботу профспілкового комітету за період з березня 2010 року по грудень 2014 рік.
  2. Звіт ревізійної комісії за період з березня 2010 р. по грудень 2014 р.
  3. Вибори голови первинної профспілкової організації працівників НПУ імені М.П.Драгоманова.
  4. Вибори профспілкового комітету.
  5. Вибори ревізійної комісії.
  6. Вибори мандатної комісії
  7. Вибори делегатів на конференцію Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.
  8. Делегування представників первинної профспілкової організації НПУ імені М.П. Драгоманова до складу Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  9. Затвердження положення про «Первинну профспілкову організацію НПУ імені М.П. Драгоманова»

23 грудня 2014 року відбудеться Всеукраїнська акція протесту профспілок у зв’язку з прийняттям антисоціальних рішень Уряду.

Мета акції - привернути увагу народних депутатів України, Уряду, громадськості, ЗМІ до негативних для українського народу соціальних наступів Уряду щодо бюджетних обмежень, порушення трудових та соціальних прав людини.

Освітянська громада міста Києва та студенти збираються 23 грудня о 8:30 біля стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського.