Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

alt

15-17 вересня 2011 р. у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбудеться Перший в історії форум ректорів педагогічних університетів Європи «Проблема підготовки нового вчителя для об’єднаної Європи ХХІ століття».

Програмою Форуму передбачено проведення:

  • ІІІ Міжнародних Драгоманівських читань

Час проведення:15 вересня 2011 р. о 10:00 год.

Місце проведення: (Зал Вченої Ради університету, вул. Пирогова, 9);

урочистого засідання громадськості, присвяченого 170-річчю з дня народження Михайла Драгоманова, де з доповіддю виступить Голова Верховної Ради, доктор історичних наук, академік НАН України Володимир Литвин.

Час проведення:15 вересня 2011 р. о 13:00 год.

Місце проведення: (зал Національної опери України імені Т. Шевченка);

наради ректорів педагогічних університетів Європи за темою «Підготовка нового вчителя для об’єднаної Європи ХХІ століття», де буде створений Консорціум європейських університетів та засновано науково-педагогічний журнал «Європейські педагогічні студії»

Час проведення:16 вересня 2011 р. о 10:00 год.

Місце проведення: (Зал Вченої Ради університету, вул. Пирогова, 9).

Учасникам буде презентовано книгу Віктора Андрущенка «Світанок Європи. Проблема формування нового вчителя для об’єднаної Європи ХХІ століття».

Об’єднавчі процеси, що відбуваються на теренах Європи, потребують нового, підготовленого суб’єкта – людини, здатної до сприйняття інших культур і співпраці. Це завдання покладається на плечі вчителя, який має підготувати майбутню людину на новій ціннісній платформі толерантності, солідарності, екологічних та мистецьких засад, демократії і права. Саме вчитель є тією духовною основою, на якій повинен здійснюватись педагогічний процес у всіх країнах Європейського простору. Учасники Форуму створюють Асоціацію (Консорціум) ректорів педагогічних університетів, готують відозву до керівників Урядів з підтримки вчителя, засновують науково-педагогічний часопис «Європейські педагогічні студії».

Взяти участь у Форумі погодились 20 ректорів європейських навчальних закладів з 11 країн світу (Німеччина, Польща, Естонія, Чехія, Болгарія, Словаччина й ін.) та більше 50 очільників вітчизняних вишів, народні депутати України, державні діячі, представники громадськості Києва, науковці.

Гості зможуть насолодитися чудовою концертною програмою за участі художніх колективів, вокальних і танцювальних ансамблів НПУ імені М. П. Драгоманова під керівництвом заслужених артистів України, викладачів університету Анатолія Авдієвського, Мирослава Вантуха, Анатолія Паламаренка.

Керівник прес-служби НПУ Людмила КУХ

Контакти: 235-20-98

096-95-08-418

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 98 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід