Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

finans batl    Запрошуємо студентів, викладачів та команди шкіл (5+1) на фінансовий батл.

   Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал» – своєрідному ноу-хау в навчанні дорослих і дітей, оскільки є водночас і навичковим тренажером, трансформаційно-психологічною грою та соціально-економічним симулятором реальності. У грі змодельовано майже всі можливі життєві ситуації, які так чи інакше впливають на фінансове становище людини.

   Які можливості дає участь у грі?

 

Для викладчів/вчителів – це можливість переоцінити й переосмислити багато важливих речей у своєму житті. Протестувати в тренажері нові навички та моделі поведінки і подивитися, наскільки вони потрібні і корисні в даний момент; знайти відповіді на багато «мовчазних» запитань.

85% учасників після тренінгу змінюють багато звичок на нові та корисні.

Для студентів – виявити цінності, які об'єднують успішних людей, навчитися вибудовувати партнерські процеси для взаємопосилення та досягнення своїх цілей, ефективно управляти всіма доступними ресурсами і ін. Ще до початку активного заробітку на своїх перших роботах студенти мають можливість отримати навички та звички, які допоможуть у формуванні власного капіталу та більш успішного фінансового життя.

Для учнів шкіл – це можливість «безпечно» почати осягати дорослий світ. Чим раніше учні отримають корисні звички, тим легше справлятимуться з викликами життя та досягатимуть поставлених цілей.

Допомогу у проведенні заходу надає партнер НПУ – Діловий клуб «Партнер» – громадська організація, що системно займається тренінгами з фінансової культури на базі вказаної гри, підготовкою та сертифікацією тренерів, організацією клубів фінансової грамотності  у закладах освіти.

Батл проходитиме з 12:00 до 17:00 за адресою: вул. Саратівська, 20, корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, актова зала.

Записатися учасником (індивідуально для викладачів та студентів) / командою (для шкіл) можна звернувшись з повідомленням на вайбер (тел. 0677346371, координатор клубу проф. Юлия Бех).

Деталі щодо батлу можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/events/403977373870993/

Dragomanov StartUp Club

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 297 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід