Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

NPU   На початку квітня в НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся День відкритих дверей. Кожен, хто планує цього року навчатися в університеті, мав можливість ознайомитись з програмами факультетів, отримати інформацію щодо вступу і познайомитися зі студентами, викладачами, керівниками факультетів та адміністрацією закладу. Наш університет – надзвичайно велика структура, що охоплює 16 факультетів та навчає більше 15 тис. осіб.

   Студенти є духом і рушійною силою НПУ. Вони зустрічали гостей, пропонували завітати до того чи іншого стенду, де були представлені факультети і повна інформація щодо вступу. Саме вони створили настрій Дня відкритих дверей.

 

   Головною метою цього дня було не тільки презентувати університет, а й розповісти, що необхідно зробити для того, аби стати його студентом. У нашому розумінні абітурієнт НПУ імені М.П. Драгоманова – це та особа, яка навчається протягом всього життя. Починаємо зі школи, а далі обмежень немає: ми готуємо фахівців як на базі школи, так і на базі спеціаліста, кваліфікованого працівника чи бакалавра. Для кожної людини, яка хоче себе вдосконалити наші двері завжди відкриті. Саме тому у нас «абітурієнт» поняття широке.

   Тож що потрібно знати абітурієнту? Розберемо по пунктах:

1) у 2019 році університет проводить прийом на навчання:

-за денною, заочною (дистанційною) та вечірньою формами навчання;

- для здобуття ступенів бакалавра, магістра, а також доктора філософії;

- проводиться переведення і поновлення студентів з інших закладів вищої освіти;

- закінчивши 1 курс в університеті, можна здобути «паралельну» освіту за іншою спеціальністю$

- здійснюється перепідготовка та підвищення кваліфікації;

- приймаємо на навчання іноземців та осіб без громадянства.

2) терміни вступної кампанії 2019 року для осіб, що вступають на основі повної загальної середньої освіти:

  • реєстрація електронних кабінетів вступників – з 01 по 22 липня;
  • початок прийому документів для здобуття ступеня бакалавра – 10 липня;
  • закінчення прийому документів:

а) від осіб, які братимуть участь у творчих конкурсах, співбесідах та вступних випробуваннях – 16 липня; 

б) від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчі конкурси – 22 липня.

4) Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток під час вступу, надаються кімнати у гуртожитках, розташованих неподалік від станцій метро «Дарниця» та «Оболонь».

5) Подання заяв на конкурсні пропозиції, для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, не обмежується. Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі, окрім певної категорії осіб визначених ПП у 2019 році. Цього року вступники можуть подати до семи заяв на місця державного замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції, для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, не обмежується.

6) Особливістю цієї вступної кампанії є те, що цього року приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років, крім сертифікату з іноземної мови. З іноземної мови приймаються оцінки із сертифікатів 2018 та 2019 років.

7) В НПУ імені М.П. Драгоманова діє система заохочення до навчання талановитої молоді, зокрема:

  • особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах, чемпіонам і призерам Олімпійських, Параолімпійських і Дефлімпійських ігор зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника;
  • призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу (у тому числі серед школярів), всесвітньої Гімназіади, переможцям чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на навчання за спеціальностями 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт», для спортсменів різних вікових груп, які посідали призові місця на чемпіонатах Світу, Європи, а також чемпіонам України з олімпійських видів спорту протягом 2018–2019 років, останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200;
  • призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у рік вступу з базових предметів, призерам III етапу МАН 2019 року останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200;
  • особам, які є переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади НПУ імені М. П. Драгоманова у 2019 році нараховується до 20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з одного відповідного предмета.

8) Визначено механізм залучення професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси НПУ імені М. П. Драгоманова, для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностях, отримують до 200 додаткових балів.

9) Для пільгових категорій громадян встановлені спеціальні права щодо участі у конкурсному відборі, з якими ви можете більш детально ознайомитись на сайті нашого університету в підрозділі «Абітурієнт 2019» (http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/).

10) Університетом здійснюється прийом на основі бакалавра, спеціаліста та магістра за скороченими програмами. Термін навчання 2-3 роки. Вступ відбувається БЕЗ ТЕСТІВ ЗНО.

   Шановні абітурієнти! День відкритих дверей – це не захід одного дня. Протягом весни двері наших факультетів будуть відкриті для вас. Стежте за новинами й анонсами на сайті університету www.npu.edu.ua та його  сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/npu.dragomanova).

  Запрошую усіх, хто бажає отримати сучасну європейську освіту, на навчання до Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова – закладу вищої освіти, де втілюються у життя кращі національні й європейські традиції навчання та виховання!

Олефіренко Тарас Олексійович,

відповідальний секретар Приймальної комісії

   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 262 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід