І. Сектор з питань реєстрації та обліку іноземних студентів

1.1. Готує та подає до ГУДМС України в м. Києві документи необхідні для постановки на облік та  продовження перебування в Україні іноземних студентів, та скасування посвідки на тимчасове проживання в Україні після відрахування іноземного студента, зняття з обліку;

1.2. Організовує та контролює реєстрацію іноземного студента в гуртожитку та зняття з реєстрації місця проживання після відрахування.

1.3. Здійснює оформлення запрошень на навчання;

1.4. Доведення до відома іноземних студентів чинних нормативних документів, які регламентують навчання в Україні іноземних громадян.

ІІ. Сектор з питань нострифікації , легалізації та видачі документів про освіту

2.1. Несе відповідальність за замовлення, облік, виписку та видачу бланків дипломів для іноземних студентів-випускників.

2.2. Готує та подає необхідні документи в Міністерство закордонних справ України для здійснення процедури легалізації дипломів випускників університету.

2.3. Готує необхідні документи в Державне підприємство Інформаційно-іміджевий центр при Міністерстві освіти і науки України для здійснення процедури нострифікації документів про освіту іноземних громадян.

2.4. Прийом на навчання іноземних громадян , перевірка документів, які пред’являють іноземні громадяни при вступі і зарахуванні до університету згідно чинного законодавства та Правил прийому на навчання до НПУ імені М. П. Драгоманова, підписання договорів про надання освітніх послуг;

2.5. Формує особові справи іноземних студентів та після відрахування передає в архів університету.