Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

Наукова діяльність, як цілісне, неподільне поняття

  • rellikso
  • Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 5 місяців тому #870 від rellikso
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Наукова діяльність... У сучасних умовах на наукові розробки й організацію наукової діяльності затрачаються величезні матеріальні, фінансові й людські ресурси... У повсякденній роботі вчений більшою мірою зацікавлений отриманням кінцевого результату своєї роботи, що цілком природно... Держава ж зацікавлена в зменшенні часу, необхідного для одержання кінцевих результатів досліджень і підвищення ефективності цих результатів. Дотримання інтересів обох сторін практично неможливе без грамотного планування наукової діяльності.
Що ж потрібно для складання грамотного плану проведення наукової праці (дослідження)? У першу чергу необхідно розуміти, що кожна конкретна робота (дослідження) є частиною такого всеосяжного поняття, як «наукова діяльність»... Відповідно, необхідно мати загальне уявлення про те, що собою представляє поняття «наукова діяльність» (щоб згодом перейти від цього загального до частки), з яких компонентів складається, чи можливо її автоматизувати й, якщо так, то якою мірою...
На перший погляд ці завдання уявляються нерозв'язними в принципі або, щонайменше, надзвичайно складними для виконання... Але в той же час - надзвичайно цікавими і корисними, оскільки дозволяють одержати чітке структуроване розуміння предмета діяльності вченого (дослідника) у стратегічній перспективі, підвищити ефективність його діяльності й діяльності науки в цілому.
Зацікавившись цими питаннями, у пошуках якщо не чітких відповідей, то, хоча б напрямків, у яких варто вести свою роботу над питанням, я бродив по Мережі ... І був приємно здивований, коли виявив, що я не самотній у своїх пошуках... На сайті sr.scientials.com («Курилка», нова спеціалізована соціальна мережа для вчених і викладачів, яку можна використати для обміну думками з питань, пов'язаним з науковою й педагогічною діяльністю, висувати й обговорювати різні ідеї й т.д.) мені попалася стаття під назвою «До питання про необхідність створення автоматизованої інформаційної системи керування науковою діяльністю у вищому навчальному закладі», ознайомитися з якою можна, перейшовши за цим посиланням . З одного боку, начебто б, трохи вузькувато, оскільки науковою діяльністю, крім ВНЗ, займаються (у першу чергу) науково-дослідні інститути, лабораторії. Але з іншого боку - такий підхід представляється стратегічно вірним, оскільки саме у вищих навчальних закладах кується майбутнє нашої науки, виховуються майбутні вчені й дослідники, яким має бути приймати естафету в нинішньої когорти діячів науки.

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 1.259 секунд
Працює на Форум
   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 357 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід