IMG 0059Події, про які раніше анонсувалося на сайті Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, зокрема Ярмарки кар’єри, активно реалізуються на практиці. Один з таких заходів відбувся в актовій залі головного корпусу та мав загальноуніверситетський масштаб. Запрошені експерти з ринку праці та роботодавці розповіли про можливості працевлаштування, вільні вакансії, умови роботи, кар’єрного росту і відповідної заробітної плати на їхніх підприємствах і в установах.

Після презентацій і виступів працедавців студенти мали змогу поставити запитання, поспілкуватися в режимі записок або й окремо, детальніше на предмет влаштування на роботу, проходження співбесіди, написання й подання резюме. Усі контактні телефони присутні гості залишили у Відділі працевлаштування НПУ, тому кожен досі має можливість ознайомитися із запропонованими на ярмарку вакансіями.

IMG 0054

Розмова поволі отримала діалогічний формат, що власне сподобалося і роботодавцям, і студентам. За словами драгоманівців, користь від таких заходів найбільше має практичний характер. Хтось змінив своє ставлення до обраної професії, хтось зацікавився новим спрямуванням, а хтось навіть переінакшив підхід до методів і шляхів обрання першого робочого місця.

IMG 0061

Подібні заходи відбуваються в Драгоманівському університеті систематично за Інститутами. Це допомагає тематично об’єднати пропозиції працедавців та власне зібрати зосереджену аудиторію студентів. Спілкування виходить більш предметним та обґрунтованим, що приносить хороші результати.

IMG 0058

На щастя, Драгоманівська родина може лише пишатися своїми випускниками: жодного негативного відгуку. Як упевнено зазначив начальник Навчально-методичного центру НПУ Тарас Олефіренко, студенти Драгоманівського вишу, не підведуть ні честі університету, ні довіри свого роботодавця.

IMG 0056

IMG 0055