Запрошуємо до Інституту філософської освіти і науки  НПУ імені М.П.Драгоманова

Інститут філософської освіти і науки

·       забезпечує підготовку фахівців у галузі історико-філософської, філософсько-психологічної, психолого-педагогічної, культурологічної, релігієзнавчої освіти, дизайну, реклами і зв’язків з громадськістю;

·       проводить фундаментальні і прикладні наукові дослідження з пріоритетних гуманітарних наукових напрямів;

·       здійснює спільні наукові, навчальні, культурні проекти з вузами України, науковими інститутами відповідного профілю НАН України та АПН України;

·       веде підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації через докторантуру і аспірантуру;

·       здійснює міжнародні зв’язки з вузами іноземних держав, міжнародними організаціями, фондами, фірмами.

Інститут готує бакалаврів, спеціалістів і магістрів за напрямами:

1. Філософія (релігієзнавство, практична психологія). Бакалавр філософії (релігієзнавства), вчитель суспільствознавчих предметів основної школи ЗНЗ. Філософ (релігієзнавець), вчитель філософсько-суспільствознавчих предметів ЗНЗ. Практичний психолог в закладах освіти. Магістр філософії (релігієзнавства), викладач філософських та релігієзнавчих предметів. Практичний психолог в закладах освіти.

2. Філософія (практична психологія). Бакалавр філософії, вчитель суспільствознавчих предметів основної школи ЗНЗ. Спеціаліст філософії, вчитель філософсько-суспільствознавчих предметів ЗНЗ. Практичний психолог в закладах освіти. Магістр філософії, викладач філософських предметів. Практичний психолог в закладах освіти.

3. Філософія (суспільствознавство). Бакалавр філософії, вчитель суспільствознавчих предметів основної школи ЗНЗ. Спеціаліст філософії, вчитель філософсько-суспільствознавчих предметів ЗНЗ. Магістр філософії, викладач філософських, суспільствознавчо-гуманітарних предметів.

4 Культурологія, (організація управління культурно-екскурсійною діяльністю). Бакалавр культури, вчитель культурно-естетичних предметів основної школи ЗНЗ. Спеціаліст культурології, вчитель художньо-естетичних предметів ЗНЗ. Організатор і управлінець культурно-екскурсійною діяльністю.

5. Дизайн. Бакалавр. Менеджер дизайну.

6. Реклама і зв’язки з громадськістю. Бакалавр. Менеджер реклами і зв’язків з громадськістю.

На кафедрах інституту працює 4 академіки, 29 докторів наук, професорів, 37 кандидатів наук, доцентів, 17 кандидатів наук. Це дозволяє інституту забезпечувати якісно новий рівень інтеграції науки і педагогічної освіти, радикальної модернізації змісту освіти, бути в центрі демократизації освітньої культурознавчої, релігійної політики у відповідності до принципів Болонського процесу.

Навчальна, науково-дослідна, методична, виховна робота, що проводиться керівництвом, кафедрами інституту забезпечують умови для оволодіння всіма студентами системою знань про людину, природу і суспільство, формування соціально-активної, зрілої, творчої особистості.

В Інституті активно діють органи студентського самоврядування, які забезпечують і захищають права та інтереси студентів, сприяють їх навчальній, науковій і творчій діяльності. На кафедрах працюють студентські наукові гуртки та проблемні групи. Кращі наукові студентські роботи публікуються у наукових часописах університету та студентських наукових збірниках.

У складі Інституту філософської освіти і науки функціонують:

КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ – завідувач доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії політичних наук України Г.І.ВОЛИНКА

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНОЇ ФІЛОСОФІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ ОСВІТИ – завідувач академік АПН України, доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України В.П.АНДРУЩЕНКО

КАФЕДРА ІСТОРІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ ІСТОРІЇ – завідувач доктор історичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України І.І.ДРОБОТ

КАФЕДРА ФІЛОСОФСЬКОЇ АНТРОПОЛОГІЇ – завідувач доктор філософських наук, професор Т.В.РОЗОВА

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ – завідувач кандидат психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Л.В.ДОЛИНСЬКА

КАФЕДРА КУЛЬТУРОЛОГІЇ – завідувач доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік політичних наук України В.Д.БОНДАРЕНКО

Подробиці: http://www.ifon.npu.edu.ua/              http://iifpo.pp.net.ua/