Who is online?  

We have 110 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

Музичні вподобання драгоманівців

  • Логинъ
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #582 by Логинъ
Якщо ти скажеш, наприклад, що слухаєш Вєрку, в тобі вся Україна свою людину узріє, то й що?

Please Log in to join the conversation.

  • Калинка
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #585 by Калинка
Бачиш! Я прямо як у воду дивився!!! Там або nude, або ню І що, прям у повний зріст?


Ну, повний, чи не повний, а на що глянути є.

Ні, щодо Вєрки - ні. Яке ж там nude? Так що я тут утримаюсь.:P<br><br>Зміст поста відредагований: Калинка, у: 18.12.2007 18:08

Please Log in to join the conversation.

  • shteel
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #595 by shteel
Головне, щоб музика була якісна, а не якась попса... Хоча яка різниця, не в музиці ж справа, головне щоб людина була хороша. Я ніколи не буду спілкуватись з людиною якщо вона \&quot;БИДЛОТА\&quot;,якщо ми навіть і слухаєм одну музику.
Обирати коло спілкування за музичними вподобаннями - це по дитячому.

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #597 by Логинъ
&gt; Головне, щоб музика була якісна...

Яка музика є якісною? З попсою ще так-сяк зрозуміло. А от щодо якості Музики... Наприклад, якщо якістю вважати техніку виконання, то попса явно буде якіснішою ніж андеграунд. Приклад: вокал дівчат з Алібі майже досконалий, в той же час вокалістки Flёur (андеграунд гурт з Одеси) часто „в ноту не попадають”, але до настроєвості їх музики ця об’єктивна вада ідеально пасує.

Як на мене, головне це стиль. Оригінальний, власними силами вироблений (а не еклектика, типу Найтвіш). Або професійна стилізація (Ophelia’s Dream – інструментальна готика, Ataraxia – похмура архаїка, тощо). Хоча дуже подобається і „органічна”, „стихійна” майже природно досконала і проста музика (це, наприклад, Шуман у своїх фортепіанних п’єсах).

„Бидлотність” це ж не особистісний вибір, а фатум. Так само як і „міщанство”, „сэло”, „блакитна кров”. Вся сіль у тому, як сама людина ставиться до цього: чи кохається і задоволена собою, чи ж вона у постійному становленні, відкрита для всього нового. Перший тип передбачуваний і тому досить нудний, навіть якщо це найвихованіший аристократ.

Обирати коло спілкування нелогічно. Кола не постають перед нами в готовому вигляді. Наприклад, група хороших людей як безпосередня даність. Крім того, обирають скоріше речі. До особистості ж відчуваємо симпатію, чи інтерес (emotio/ratio). :)

Please Log in to join the conversation.

  • shteel
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #600 by shteel
Дуже вичерпна відповідь.
Але....Так, якісна може бути і ПоПса, але на живому концерті її почути тяжко, Найтвіш -відіграє класно. Взагалі стиль важливий, та дискутувати на цю тему можна дуже довго.

Please Log in to join the conversation.

  • Логинъ
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #603 by Логинъ
Чому ж важко? Тих же Алібі (ну обожнюю я їх музику:P :laugh: ) часто можна почути на масових гуляннях в Киеві, а ще частіше в різних квазіелітних кабаках.

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 1.434 seconds
Powered by Kunena Forum
   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86