Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

Наукові дослідження чи макулатура?

  • Калинка
  • Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 4 місяців тому #466 від Калинка
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Смішно читати: \"\"Наука в НПУ\" - порожньо\", ніби це непоєднувані речі, отож, треба заповнювати;)

Отже, шановна студентська громадо, хочу у Вас запитати: як Ви гадаєте, курсові роботи, бакалаврські, дипломні, магістерські...чи варто папір псувати? Чи може хтось із Вас назвати свою роботу науковою з великої літери? Бо складається враження, ніби таким чином ми забезпечуємо наступні покоління відвідувачів бібліотеки підручним матеріалом для нотаток?

Зміст поста відредагований: Калинка, у: 26.11.2007 21:37<br><br>Зміст поста відредагований: Калинка, у: 29.11.2007 17:05
Долучення:

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

  • студент
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 4 місяців тому #473 від студент
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Я думаю, що зробити справжнє відкриття, хоч і маленьке, та все ж може далеко не кожен. То й виходить, що на 99,9% всі ці роботи - це переписування із пустого в порожнє. А ще за науку мають платити гроші!

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

  • Логинъ
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 3 місяців тому #487 від Логинъ
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Наука і уніерситети у нас - речі різні. Про це багато говорилося. Зєднати б НДІ з університетами може б щось і вийшло. Мої курсові обєктивної наукової цінності не мали. А от за диплом вже я візьмуся! :laugh: У саму лаврську бібліотеку поїду, днюватиму і ночуватиму у тих благодатних місцях, все для Науки!:woohoo:

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

  • ksenia
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 3 місяців тому #502 від ksenia
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
всі до єдиної курсові за великим рахунком були фігнею.

А от за магістерську мені й досі не соромно. до того в мене вже були 3 наукові публікації за темою магістерської роботи, а сама магістерська будувалася на фондових матеріалах, які я збирала кілька років поспіль в архівах, музейних фондах, бібліотеках. на 95% це були матеріали досі не опубліковані і не досліджені. коротше, моя магістерська робота мала плавно перерости в кандидатську. на захисті робіт мою відзначили, а потому я... пішла працювати в зовсім іншому напрямкуB) Зараз час від часу відкриваю на компі сторінки з магістерської і думаю: \&quot;Блін, а й справді ж класно написано:) . зараз би навряд змогла б написати ще щось таке ж наукове\&quot;:( За два роки втратила наукову \&quot;форму\&quot;:(

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

  • KvitKa
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 3 місяців тому #510 від KvitKa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Мені здається, що серед своєї групи із 27 чоловік серйозно курсовими займалося 3 - 4. При чому чомусь складається такий стереотип, що якщо справді ретельно поставитися до написання курсової, то це не актуально, не модно і загалом ти - заучка! Діагноз...
круто курсову замовити у якомусь незрозумілому \&quot;...дипломні, курсові, реферати...\&quot; або згребсти докупи статті з інтернету.
Проблема у нашій свідомості, для якої є далекою популяризація образу науковця і вченого. Ну а це, звичайно, довга розмова - науковці мало отримують зарплати, а викладатися треба багато, суспільство не дає науковцям соціальні гарантії...і таке інше.
Але талановитої молоді в Драгоманова багато, я бачу це на власні очі. Потрібно створити якись державний фонд для заохочення студентської наукової роботи(а вона, повірте, далеко не папірці, якщо написана сумлінно і з бажанням). До речі, дивно, що стипендію із університетського фонду у нас отримала особа, що ледве 4 рази за півроку зявилась на пари, тай самоосвітою займається на 4-ку за 12-бальною системою (знаю ососбисто). І де справедливість? чи захочеться після того писати хорошу курсову студенту, який мав призові місця по Україні по конкурсах чи просто сумлінно вчиться, а заохочення не отримав.

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

  • Логинъ
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 років 3 місяців тому #513 від Логинъ
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Безглуздо шукати зовнішньої мотивації в абсурдному світі.

&gt;чи захочеться після того писати хорошу курсову студенту, який мав призові місця по Україні по конкурсах...
Може й захочеться, якщо по конкурсах їздив не для пільгового вступу і сумлінно вчився не для магістратури. Гріш ціна такому інтелігенту! А якщо завтра війна, і вся труди праведні коту під хвіст? Дудлитиме самогон і гратиме в карти?:laugh:

Завдяки заохоченню пороху не вигадують і світ догори ногами не перевертають:P
Знову теревені:sick:

Проблема у нашій свідомості. Точніше, у її відсутності. Справа ж не в грошах і соціальних гарантіях. Пошлість!:sick: В тому то й біда, що ніяк не вирвемося з полону \&quot;стимул-реакція\&quot;:(<br><br>Зміст поста відредагований: Логинъ, у: 06.12.2007 22:35

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.468 секунд
Працює на Форум
   

Короткі новини

Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

seminar trening     21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"! 

     До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні. 

Детальніше...

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

  1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 169 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід