Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

alt

Ці слова ректора Віктора Андрущенка – незаперечна істина, що узагальнює роботу колективу усіх кафедр Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Діяльність кожної кафедри університету, її здобутки, досягнення, науково-методичні видання сприяють поступу вишу, а тому особливо важливі.

Нещодавно у видавництві НПУ імені М. П. Драгоманова вийшов друком збірник «Кафедра управління та євроінтеграції», що презентує історію розвитку однойменної кафедри Інституту соціології, психології та управління за різними напрямами діяльності протягом 2003–2010 рр. В інформаційно-бібліографічному покажчику можна знайти опис науково-методичного доробку працівників, представлений за роками та персоналіями, біографічні довідки, напрями діяльності, особисті життєві кредо викладачів.

Кафедра управління та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, створена 2003 р., є однією з перших в Україні, що поєднує у навчально-виховній та науково-методичній роботі гуманістичну і соціальну складові з управлінням. Не випадково ж цьогоріч кафедра отримала диплом першого ступеня у номінації «Краща кафедра» на загальноуніверситетському рейтингу за практичну реалізацію теоретичних засад управління та євроінтеграції.

alt

 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід