Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

З 21 листопада 2019 року відомості на сайті не оновлюються. Сайт закритий!

   

alt

Уже кілька днів абітурієнти атакують українські виші з метою подати документи та потрапити на навчання до найпрестижніших та найзнаменитіших. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, що за свою багаторічну історію отримав визнання в Україні і за кордоном, користується попитом й серед цьогорічних вступників.

Керівництво НПУ докладно подбало про економію часу кожного абітурієнта. Задля якісної та швидкої роботи приймальної комісії в університеті створений штаб «Абітурієнт», члени якого – студенти вишу – ведуть роз’яснювальну роботу серед вступників, спілкуються з їхніми батьками, консультуючи про навчання в університеті та історію, розвиток і можливості нашого навчального закладу. Вони супроводжують абітурієнтів до пунктів прийому документів, допомагають укомплектувати всі потрібні папери, забезпечують обрахування середніх балів атестатів і дипломів.

alt

Станом на 6 липня до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на денну та заочну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» подано близько двох тисяч заяв. Вступників, які хочуть продовжити свою освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» – понад чотириста, «магістр» – більше двохсот.

alt

Завдяки чіткому виконанню функцій кожного технічного секретаря, людини причетної до приймальної комісії під час вступної кампанії в університеті не виникає черг, немає незадоволених та ображених.

alt

Керівництву вишу, професорсько-викладацькому складу та студентству приємно, що абітурієнт-2011 обирає Драгомановський університет.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід